Markalarımız.

Temelleri 1991’de Almanya’nın Hamm kentinde Autokosmetik firması tarafından atılmıştır. Yoğun AR-GE ve laboratuvar çalışmaları sonucunda, yüzey kimyasalları alanında edinmiş olduğu bilgi ve tecrübe ile Almanya’nın önde gelen profesyonel ürünler arasında yer edinmiştir.1994 yılında Volkswagen ile çözüm ortaklığı anlaşmaları yaparak sıfır ve ikinci el araçlar için profesyonel çözümler geliştirmeye başlamıştır. 1996 yılında Mercedes- Benz ile çözüm ortaklığı anlaşması yaparak, Premium şirketler ile saygın iş ortaklığını sürdürmüştür.

Glanz Chemie, 2012’ye kadar periyodik olarak formüllerini güncellemiştir. Gelişen teknolojiyi kullanarak dünyada ilk nano- seramik teknolojiye sahip pasta ve cilayı üretmiştir. Yapılan testler ve raporlamalar sonucunda aynı yıl içinde kullanıma başlamıştır. Artan talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda, Türkiye’de ilk nano-seramik pasta ve cila ürünleri ile profesyonel kullanıcıları buluşturmaktan gurur duymaktadır.

Glanz Chemie patenti ile Avrupa’nın önde gelen üreticilerinden Klaus Chemie ile 26 yıldır üretici ortaklığını sürdürmektedir. Günümüzde Almanya’daki Audi, Volkswagen, Seat, Skoda ve Mercedes-Benz ile sıfır ve ikinci el operasyonlarında iş ortaklığını sürdürmektedir.