Markalarımız.

İnvise shade, için gerçekten “ hayal gücünün ötesinde “demek doğru olur. Yaşamı iyileştiren teknolojiyle sizleri buluşturarak daha mutlu ve sağlıklı olmanızı sağlıyoruz. Bir endüstri lideri olarak çevre bilinci ve eylemi konusunda çıtayı yükseltmekten gurur duyuyoruz.

Benzersiz, en son teknolojiyle üretilen ürünlerimiz, dünyanın önde gelen mühendisleri tarafından üretilerek sizlerin konforunu sağlamaktadır. Bina, otomobil, v.s. tüm cam kaplamalarında güvenebileceğiniz ürünlerimizle ticari alanlarınıza konfor ve gizlilik eklerken, enerji tasarrufu da sağlamaktadır. İnvi shade, pencerelere, iç bölümlere, kapılara ve diğer cam yüzeylere monte edilebilir.

steğe bağlı akıllı kontrol cihazıyla, ürünlerimiz önceden belirlenmiş gün ve /veya mevsimsel güneş pozisyonları sırasında kendilerini otomatik olarak gölgeleyebilir. İnvisi shade uygulaması piyasada bulunan hemen hemen her film cam ve kaplamayla kullanılabilir. Diğer filmler, zamanla yıpranma, erken sararma, çatlama, sızıntı yapma gösterirken invisi shade’in tescilli teknolojisi endüstrinin önde gelen UV stabilitesi ve uzun ömürlülüğünü garanti eder. Hızla gelişen bu pazarın gelişmesinde öncülük eden ürünümüzle kitlelere ulaşırken İşinizi büyütmenize, genişletmenize yardımcı olmak amacıyla sizin yanınızda olmaya devam edeceğiz. Bir uygulamayı hayal edebiliyorsanız, bunu gerçeğe dönüştürmek için çalışırız…